Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
as always fresh and tasty ingredients, the misoshiro soup, delicious and balanced, not so salty as in many other places. Always great choice of prices, flavours and combinations for sunday evening chilling at home with some deliciious sushi freshly made
Sushi świeże i pyszne, jak zawsze
Ogólnie smakowo w porządku choc nie wybitne ale mango z serkiem w tempurze zdominowany przez tłustość tempury.
Pyszne jak zwykle!
Wszystko bardzo pyszne było! Wrócimy jeszcze nie raz. Dziękujemy.
como siempre, el sushi es delicioso y la ensalada de goma wakame estan perfectamente preparado, deliciosos, frescos y la orden es rapidisima.
el servicio y la orden en linea es fantastico, rapido y muy intuitivo, incluso para alguien que entiende poquito polaco.
Szybka dostawa. Bardzo dobre sushi. Żadnych zastrzeżeń.
Sushi są smaczne, dostarczają je szybko. Chciałabym mieć możliwość podania liczby pałeczek.
Przepyszne !
Najlepsze !
bardzo dobre jak zawsze!
Jedzonko pyszne, dawno nie jadłam tak dobrego sushi
Polecam
Pyszne jak zawsze
excelente servicio, y la comida es deliciosa.
Lososiowy zestaw byl wyborny
Szybko zrealizowane zamowinie, jak zawsze przepyszne.
Polecam
Bardzo smakowało . DZIĘKUJĘ!
No pyszne
Najlepsze
Polecam!
Wszystko smaczne jak zwykle ❤️
Jak zawsze super !
W mojej opinii nie mają sobie równych! Polecam z całego ❤️
Szkoda, że nie można dać super dodatkowej szóstej gwiazdki ❤️ pyszne!
Polecam
Najlepsze sushi jakie kiedykolwiek próbowałam , perfekcja w każdym kęsie !
Przepyszne sushi. Zdecydowanje polecam!
Zamówienie z dostawą zrealizowane w 30 min. Jakość sushi bardzo dobra. Estetycznie zapakowane. Polecam!
Przypadkiem zobaczyłem tę restaurację w pobliżu mojego domu i od dawna kupuję sushi tylko tam, cena = jakość, zawsze szybko, w przeciwieństwie do innych dostaw🤗
wszystko super
Pyszne jak zawsze
Pyszne!
Pyszne
Już nie pierwszy raz jest błąd z wykonaniem opcji tempura. Wiem ze nie do wszystkich sushi można to zrobić. A potem jedni były bez tempura a inni z tempurą.
To zamówienie dla różnych osób. Nie dla jednego. Nie wszyscy jedzą tempura. Wtedy trzeba dzwonić i pytać o zmienę zamówienia
Produkty na najwyższym poziomie, wszystko świeże, pyszne i na czas!na pewno wrócę!
Sushi wyśmienite! Kolajny raz jesteśmy zadowoleni, jedzenie świeże, super jakościowo, punktualnie! Polecam😊
Zamówienie online trochę problematyczne ze względu na ciągle wyskakujące okienka po dodaniu każdej pozycji do koszyka.
Pyszne jak zawsze.